Contact

Agriton_pand_1

Contact

Voor vragen of opmerkingen kunt u bij ons terecht.

Wij zijn iedere werkdag telefonisch bereikbaar op het nummer

0561 433115

en dit van 8.00 tot 17.00 uur

Of stuur uw vraag via mail, dan wordt die zo snel mogelijk door ons beantwoord.
info@agro-vital.com

 

Direct contact medewerkers:

Jan Feersma Hoekstra – Directeur
06-53202396
JFeersma@agriton.nl

Albert de Puijsselaar – Directeur
06-54945309
APuijsselaar@agriton.nl

Harry Veenstra – Verkoop buitendienst
06-46757957
HVeenstra@agriton.nl

Gjalt Jan Feersma Hoekstra – Verkoop buitendienst
06-43660075
Gfeersma@agriton.nl

Christiaan Bondt– Verkoop buitendienst
06-21814005
Cbondt@agriton.nl

Simone Vos – Verkoop buitendienst
06-52007257
SVos@agriton.nl

Joost Mulder – Verkoop binnendienst
JMulder@agriton.nl

Peter van der Woerdt – Verkoop binnendienst
PWoerdt@agriton.nl

Harmke van der Merk Eisses – Administratie
hvdmerkeisses@agriton.nl

Cor Bos – Administratie
CBos@agriton.nl

Fokelien de Wal-Spoelstra – Quality controle
fdewalspoelstra@agriton.nl

Rene van der Walle – Logistiek en Warehouse

Rinus Bel – Logistiek en Warehouse

Gerrie Beun – Logistiek en Warehouse

Jelmer Stelma – Logistiek en Warehouse