Over ons

Voor een efficiëntere gewasbescherming richt Agro-vital zich vooral op het ontwikkelen en produceren/ importeren van specifieke hulpstoffen welke het effect van gewasbescherming kunnen verbeteren en/of de dosering kunnen verlagen. Hierbij valt te denken aan uitvloeiers, hechters en aanzuurders. Op het gebied van bemesting tracht Agro-vital haar doelstelling te verwezenlijken door het ontwikkelen en of vermarkten van speciaal meststoffen. Deze groep omhelst zowel vloeibare meststoffen, bladmeststoffen alswel microgranulaten.

Wie doet wat bij Agro-vital

 

Jan Feersma Hoekstra – Directeur
06-53202396
JFeersma@agriton.nl

Albert de Puijsselaar – Directeur
06-54945309
APuijsselaar@agriton.nl

Harry Veenstra – Verkoop buitendienst
06-46757957
HVeenstra@agriton.nl

Gjalt Jan Feersma Hoekstra – Verkoop buitendienst
06-43660075
Gfeersma@agriton.nl

Arend van der Horst – Verkoop buitendienst
06-53412699
AHorst@agriton.nl

Christiaan Bondt – Verkoop buitendienst
06-21814005
Cbondt@agriton.nl

Simone Vos – Verkoop buitendienst
06-52007257
SVos@agriton.nl

Berto van Deelen – Verkoop buitendienst
06-49085364
Bvandeelen@agriton.nl

Joost Mulder – Verkoop binnendienst
JMulder@agriton.nl

Harmke van der Merk Eisses – Administratie
Hvdmerkeisses@agriton.nl

Cor Bos – Administratie
CBos@agriton.nl

Joop van der Kamp – Administratie
JKamp@agriton.nl

Fokelien de Wal-Spoelstra – Quality controle
Fdewalspoelstra@agriton.nl

Sybrand Scheveers – Quality controle
Sscheveers@agriton.nl

Rene van der Walle – Logistiek en Warehouse

Rinus Bel – Logistiek Warehouse

Gerrie Beun – Logistiek en Warehouse

Jelmer Stelma – Logistiek en Warehouse